Мектеп аймағындағы жұмыс туралы есеп

14.06-18.06 аралығында мектеп алаңында еңбекті қорғау бойынша нұсқаулық алған және денсаулығына байланысты қарсы көрсетілімдері жоқ бастауыш сыныптар мен орта буын оқушылары қабылданды. Осы жұмыстардың жауапты жетекшісі қазақ тілі мұғалімі Қайырбаев Е.Е. Студенттер белсенді жұмыс істеді, жұмыс тәртібін сақтады, жұмыс жабдықтарын дұрыс пайдаланды. Осы кезеңдегі барлық студенттер жұмысқа жауапкершілікпен қарады, уақытында келді. 14.06-16.06 аралығында студенттер картоп бақшасын арамшөптермен жұлып жатса, 17.06-18.06 аралығында оқушылар гүлзарларды суарып, арамшөптен арылтып отырды.

Жаңартылған күні: 18.06.2021 17:01
Құрылған күні: 18.06.2021 17:01