Кибербуллинг бойынша вебинарға қатысу

"Өркен" балалардың әл-ауқатының ұлттық ғылыми-практикалық институты онлайн режимде "Кибербуллинг: ойын-сауықтанқорлауға" атты вебинарлар сериясын ұйымдастырды.

Кибербуллинг–баланы желіде күтетінең үлкен қиындықтардың бірі. Балаға онымен күресуге қалай көмектесуге болады?

Оқушылар өздерінің оқу орнында жұмыс істейтін психолог пен әлеуметтік педагогтан қолдау ала алады. Өзіңізді цифрлық агрессиядан қорғау үшін адам өз шекарасын қорғай алу керек және өз сезімдеріңіз туралы сөйлесуді үйренуіңіз керек. Сіз ұмытпаңыз, әрқашан интернетті ренжітетін адамдармен қарым-қатынасты тоқтатуға болады. Барлық әлеуметтік желілерде қажетсіз пайдалану шыларды бұғаттау мүмкіндігі бар. Тек агрессорды бұғаттаңыз, осылайша оның одан әрітері сәрекеттерге қол жеткізуіне жол бермеңіз. Вебинарда барлық өзекті мәселелер бойынша әріптестері Р.А. Анашина және С.А. Вознюк сөз сөйлеп, тәжірибелерімен бөлісті.

Анапина Р.А. және Вознюк С.А.

Жаңартылған күні: 01.03.2023 18:30
Құрылған күні: 01.03.2023 18:30