Кітап бастау

«Бірыңғай білім беру бағдарламасын» жүзеге асыру жоспары аясында мектеп кітапханасының оқу залында «Кітап бастау» тақырыбында іс-шара өтті.

Кез келген ата-ана баласының кітап оқығанын қалайды. Шынында да, көптеген ересектер үшін кітап оқитын бала - өзіне қажетті ақпаратты қабылдауға және талдауға қабілетті ойлайтын адамды білдіреді.

Студенттер кітаптарды оқығаннан кейін алған әсерлерімен қуана әңгімелесті. Сондай-ақ олар ұсынылған тапсырмаларды қызығушылықпен және толғаныспен орындап, әр орындалған тапсырма үшін ұпай алып отырды. Шара соңында әрбір қатысушы тәтті сыйлыққа ие болды.

Кітапханашы: Шоқаева С.О.

Жаңартылған күні: 28.03.2024 19:00