Менің болашақ мамандығым

16.03.2024

27 ақпан Көкшетау Ш.Уәлиханов атындағы университетінің педагогикажәне психология кафедрасында Ақмола облысының оқушылары арасында "Менің болашақ мамандығым" тақырыбында эссе байқауы өтті. Бұл байқаудың мақсаты бейімділікті анықтау және белгілі бір мамандыққа қабілеттілікті, эссе жазуға креативтік өз қараспен қарау қабілетін анықтау болды.

Конкурс "Жас ғалым" гранттық қаржыландырудың ғылыми жобасы аясында ИРН АР14972630 "Қазақстанның жаңа кәсіптері мен құзыреттерінің атласы контекстінде ерте бейіндеу кезінде оқушылардың көптілді білім беруінің рөлі" аясында өткізілді.

300-ге жуық жұмыстың ішінде біздің мектептің оқушысы Сенн Юлияның эссесі 3 дәрежелі дипломмен марапатталды.

Құттықтаймыз, шығармашылық табыс тілейміз!

Педагог-психолог Вознюк С.А.