Жазғы мектеп жұмысы

09.06.2021

Жазғы мектепте оқу жалғасуда. Екінші аптада 1-8 сынып оқушылары қайталау, бекіту және білім олқылықтарын толтыру мақсатында келесі пәндер бойынша қосымша сабақтарға қатысады: сауаттылыққа оқыту, орыс тілі, қазақ тілі, ағылшын тілі, әдеби оқу, математика, алгебра, геометрия, Қазақстан тарихы.
         Сабақтар оқу процесін қызықты және көңілді ететін, балаларда көңілді жұмыс көңіл-күйін тудыратын, оқу материалын игерудегі қиындықтарды жеңуді жеңілдететін әртүрлі формаларды, әдістер мен әдістерді қолдана отырып өткізіледі.

Жазғы мектеп мұғалімдері