Приозерное мектебінің сағат коды

08.12.2017

7 желтоқсанда 35 оқушының қатысуымен " Сағат коды 2017" акциясы аясында информатика сабағы  ерекше өтті.

Сағат Коды – бұл  180-нен астам елдерінің  бірнеше миллион студенттер мен оқушылар қамтитын  жаһандық қозғалыс. Біздің мектепте ерекшелік болып табылмайды, міне, үшінші рет оқушылар белгілі балалар online ойынындағы бағдарламашылары болуларының мүмкіндіктерін байқап көрді. Биылғы жылы бұл барлығына танымал ойын MineСraft болды.

http://www.hourofcode.kz/ сайытында толтырған анкеталардан кейін, жас бағдарламашыларға кодтау ойындарының  кезең-кезеңімен видео

ережесі ұсынылды, содан кейін тапсырмаларды орындап кейін қайтадан видеоны көрді, өйткені алгоритм кодтауы бірте-бірте қиындады. Бүкіл сабақ 14 тапсырмалардан тұрды, дұрыс орындалғанын оқушылар өздерінің кілттерімен тексере алады. Нәтижесінде, барлық қатысушыларға сертификаттар берілді, қатысушылар риза болып, сәттілік тілеп осындай акциялар көбірек болсын деп тіледі.

Бұл акция 10 желтоқсанға дейін созылады , және әрбір адам оның қатысушысы болуы мүмкін. Сағат кодының міндеті - жай және қызықты түріндегі бағдарламалаумен таныстырып   және нақты ғылымына қызығушылықтты арттыру.