«Бір апта қалада» жобасы

10.11.2017

Менің аты-жөнім Зверева Евгения, Сандықтау ауданының Приозерное орта мектебінің 11 сынып оқушысымын.  Мен "Рухани жаңғыру" үлкен жобаның аясында  жүзеге асырылған «Бір апта қалада» атты жобасына қатыстым.

«Бір апта қалада» жобасы  пилоттық болып табылады және ауыл балаларының

мәдениетін дамыту үшін  бағытталған. 4 күн ішінде Щучинск және Көкшетау қалаларында болдық, сонымен қатар Боровойда да болдық. Көкшетау қаласында біз мұражайға бардық қаланың тарихын білдік, орыс драммалық театырында,  «Новопэк» және  «Тыныс» зауыттарында, Қазақ педагогикалық колледжі мен А.Мырзахметов атындағы университетін    аралап шықтық. Біз үшін қалада экскурсия өткізді, экскурсия балаларға да жетекшілерге де  өте қызықты болды. Щучинск қаласында Педагогикалық колледжге  бардық.

Қазақстандағы   жалғыз  бесжұлдыздық  «Rixos» қонақ үйінде «Жұлдыздық» БДО және Боровойда экскурсияға барғанымызды айтпауға мүмкін емес.  Бізге Баравой жайында тарихтармен көп аңыздар айтылды, осында біз суреттер мен интернетте ғана  көрген таулармен көлді, қарғайлы орманды өз көздерімізбен көрдік.   Осы жобаны ұйымдастырып    біздің уақытымызды  керемет өткізгені үшін осы адамдараға үлкен рахмет айтамыз,  біздің ауданымызды мектебімізді және бізді таңдағандарыныз үшін алғысымыз шексіз. Жобада біз алғашқы болсақ та өте білікті  ұйымдастырылып  қателіксіздер өткізіді. Жоба жалғасып  басқа аудандармен қалалардың балаларына

осындай мүмкіндік бергендерін қалаймын.