Кәсіптік бағдар беру жұмысы

Кәсіби бағдар – бұл оқушыларды кәсіптер мен мамандықтар әлемімен таныстыру ғана емес, сонымен қатар түлектерді саналы кәсіби өзін-өзі анықтауға және болашақ мамандықты сауаттытаңдауға дайындау.

24 қаңтарда Каменка ауылының агротехникалық колледжі МКҚК өкілдерімен кездесу өтті, оның барысында оқушылар колледжде оқудың шарттары мен артық шылықтары туралы білді, кездесу соңында балалар.

Мектептің кәсіптік бағдар беру жұмысына жауапты Вознюк С.А.

Жаңартылған күні: 02.02.2024 16:20
Құрылған күні: 02.02.2024 16:29